Учебный центр компьютерных технологий "Кит" 093-7-012345, 066-7-012345, 068-7-012345 info@kit.kh.ua

Учебный центр компьютерных технологий "Кит"

Профессиональные знания - школьникам

Весь спектр специальностей IT

Учимся на реальных проектах

Освой
специальность
будущего!

Разработка игр

Android

QA-тестирование

Видеомонтаж и анимация

Графический дизайн

Web

Языки программирования

Учебный центр компьютерных технологий "Кит"

Список финалистов Кубка по поиску 2018

Інше ПНЗ “Калибр” Базалий Михаил 6
  Учебный центр компьютерных технологий "Кит" Дымченко Елизавета 7
    Крижній Данило 8
    Шевченко Александр 7
  Центр позашкільної освіти «ВЕКТОР» Алиев Ярослав 9
    Аргунов Максим 7
    Боброва Анна 8
    Бровкін Богдан 10
    Ковальов Михайло 9
    Красиков Дмитро 7
    Логинов Андрей 10
    Макаров Дмитро 6
    Севастьянова Ольга 8


 

Індустріальний (Орджонікідзевський) район міста Харківська загальноосвітня школа I-III ступенів № 157 Харківської міської ради Ермаков Ростик 9
    Якутенко Владислав 9
  Харківська загальноосвітня школа I-III ступенів № 26 Харківської міської ради Леонидова Кристина 9
    Маслій Олександр 9
    Пархацький Ілля 11
    Рубіна Діана 11
    Чуюн Валерія 11
  Харківська спеціалізована школа I-III ступенів № 155 Харківської міської ради Кускова София 9
    Лабзова Анна 9
    Найденова Анастасия 9
    осадча анастасія 9
    Ріяко Анна 9
  Харківська спеціалізована школа I-III ступенів № 75 Харківської міської ради Ахмедов Эльдар 7
  Харківська спеціалізована школа I-III ступенів № 85 Харківської міської ради Волошин Микола 9
    Зубенко Денис 10
    Лобода В’ячеслав 9
    Логвинова Альона 11
    Лучка Микита 9


 

Київський район міста Комунальний заклад "Харківська загальноосвітня школа I-III ступенів № 100 ім. А.С.Макаренка Харківської міської ради" Майборода Анастасия 7
    Озерова Алиса 7
  Комунальний заклад "Харківська загальноосвітня школа I-III ступенів № 158 Харківської міської ради" Алабова Вікторія 10
    Гребенюк Максим 11
    Клушин Давид 11
    Нестеренко Євген 10
    Толстая Ольга 7
    Точенюк Кира 5
    Швец Дмитрий 6
  Комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 166 "Вертикаль" Харківської міської ради" Коміна Олександра 10
  Харківська гімназія № 55 Харківської міської ради Волосников Николай 9
    Глущенко Анна 7
    Ивченко Артур 7
    Ковальов Сергій 9
    Кубарєв Ілля 9
    Кудрявцев Дмитро 9
    Панчішний Максим 10
    Трикоз Эдуард 11
  Харківська загальноосвітня школа I-III ступенів № 164 Харківської міської ради Вдовенко София 10
    Ганичев Владислав 9
    Загревский Костя 8
    Закорко Сергей 9
    Калениченко Милана 5
    Узенков Дмитрий 9
    Хрипчук Владислав 5
    Черкашина Дарья 9
    Шкафенко Анна 7
  Харківська загальноосвітня школа I-III ступенів № 165 Харківської міської ради Черниш Андрій 10
  Харківська загальноосвітня школа I-III ступенів № 37 Харківської міської ради Атаманчук Иван 7
  Харківська загальноосвітня школа I-III ступенів № 5 Харківської міської ради Єремієв Тимофій 7
    Попов Артем 8
  Харківська загальноосвітня школа I-III ступенів № 52 Харківської міської ради Жаботинська Анастасія 9
  Харківська спеціалізована школа I-III ступенів № 16 Харківської міської ради Будник Максим 10
  Харківська спеціалізована школа I-III ступенів № 17 Харківської міської ради Бабенко Аліна 7
    Носкова Ксения 7
  Харківська спеціалізована школа I-III ступенів № 62 Харківської міської ради Vlad Korshenko 11
    Гапотин Даниил 9
    Полторацкий Володимир 10
    Степанов Михайло 8
    Стоянов Михайло 10
  Харківський технологічний ліцей № 9 Харківської міської ради Аллин Семён 10
    Ананьев Несториан 6
    Доска Іван 6
    Кірєєв Михайло 8
    Краснопольський Михайло 10
    Омелаенко Александр 10
    Субботин Ярослав 11
    Фрелик Валерия 11


 


Московський район міста
Комунальний заклад "Харківська загальноосвітня школа I-III ступенів № 30 Харківської міської ради імені Героя радянського Союзу С.О.Борзенка" Попова Аделіна 8
  Комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа ІІ-ІІІ ступенів № 3 Харківської міської ради" Магомедов Арсен 8
    Резуненко Руслан 9
    Сиддики Ясмина 10
    Скрипка Владислав 10
  Харківська гімназія № 144 Харківської міської ради Баришева Анастасія 10
    Ващенко Юлія 11
    Іванова Софія 9
    Офоха Марк 7
    Скіданова Анна 11
    Ткаленко Катерина 11
  Харківська гімназія № 43 Харківської міської ради Kabunga Kakalaka 9
    Бондарь Алисса 9
  Харківська загальноосвітня школа I-III ступенів № 128 Харківської міської ради Голіщєва Карина 6
  Харківська загальноосвітня школа I-III ступенів № 138 Харківської міської ради Ануфрієв Данііл 9
  Харківська загальноосвітня школа I-III ступенів № 139 Харківської міської ради Лебідь Михайло 9
  Харківська загальноосвітня школа I-III ступенів № 140 Харківської міської ради Ляпін Ярослав 10
    Середюк Артем 11
  Харківська загальноосвітня школа I-III ступенів № 143 Харківської міської ради Бондаренко Денис 10
    Галацан Михайло 10
    Качанов Жора 10
    Красноруцький Дмитро 9
    Рудчик Влад 10
    Таран Назар 10
  Харківська загальноосвітня школа I-III ступенів № 25 Харківської міської ради Нечипуренко Дарья 9
    Прус Диана 9
  Харківська загальноосвітня школа I-III ступенів № 31 Харківської міської ради Кононенко Олександр 11
    Наглий Максим 10
  Харківська загальноосвітня школа I-III ступенів № 56 Харківської міської ради Гопцій Антон 11
    Дрожжин Вадим 9
    Костін Єгор 11
    Ніколенко Віталій 10
    Сазонов Олександр 11
    Якунічев Максим 11
  Харківська загальноосвітня школа I-III ступенів № 97 Харківської міської ради Карапетян Арман 10
  Харківська спеціалізована школа I-III ступенів № 156 Харківської міської ради Вітрик Михайло 8
    Калугин Сергей 9
    Мирошниченко Михайло 7
    Тєльний Максим 10
    Тікус Ілля 8
    Фролов Ярослав 9
  Харківський приватний навчально-виховний комплекс "Благовіст" Упаков Игорь 10


 

Немишлянський (Фрунзенський) район міста Комунальний заклад « Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 61 Харківської міської ради імені Героя Радянського Союзу І.О. Танкопія» Коргун Дмитро 10
  Харківська загальноосвітня школа I-III ступенів № 145 Харківської міської ради Івченко Ярослав 6
  Харківська загальноосвітня школа I-III ступенів № 38 Харківської міської ради Коротков Євгеній 10
    Пономарьов Євгеній 8
    Ткач Данил 7
  Харківська загальноосвітня школа I-III ступенів № 72 Харківської міської ради Данилов Владимир 8
    Лиман Игорь 9
    Правосуд Александр 9
    Фомичев Максим 9
    Чуприна Ярослав 9
  Харківська спеціалізована школа I-III ступенів № 73 Харківської міської ради Атаманенко Олександра 8
    Гайворонська Марія 9
    Кондратьев Александр 5
    Луковенко Вікторія 8
    Мустафаєв Ремзі 5
    Олейнік Ігнат 5
    Семейкин Руслан 9
    Яцюк Володимир 9
  Харківський ліцей № 161 "Імпульс" Харківської міської ради Блажиевский Владислав 7


 

Новобоварський (Жовтневий) район міста Комунальний заклад "Харківський фізико-математичний ліцей № 27 Харківської міської ради" Захаров Дмитро 8
  Харківська гімназія № 65 Харківської міської ради Артемасов Артем 10
    Лавров Данило 6
  Харківська загальноосвітня школа I-III ступенів № 137 Харківської міської ради Грунь Юрий 7
    Кіндрицький Нікіта 7


 

Основ`янський (Червонозаводський) район міста Харківська загальноосвітня школа I-III ступенів № 10 Харківської міської ради Шевченко Георгий 9
  Харківська загальноосвітня школа I-III ступенів № 48 Харківської міської ради Пікалов Денис 9


 

Слобідський (Комінтернівський) район міста Харківська гімназія № 46 ім. М.В. Ломоносова Харківської міської ради Савін Денис 11
  Харківська гімназія № 82 Харківської міської ради Карпенко Владислав 8
    Пикалов Дмитрий 11
    Щербина Никита 11
  Харківська гімназія № 83 Харківської міської ради Баско Владислав 8
    Жорник Данило 8
    Казаков Дмитро 8
    Каплюченко Юрій 8
    Краскович Илля 7
    Медведев Микита 7
    Росляков Вячеслав 8
    Сухарь Ярослав 7
  Харківська загальноосвітня школа I-III ступенів № 151 Харківської міської ради Линник Татьяна 7
  Харківська загальноосвітня школа I-III ступенів № 68 Харківської міської ради Одаренко Мария 9
  Харківська загальноосвітня школа I-III ступенів № 94 Харківської міської ради Герман Даниил 9
    Демченко Максим 7
  Харківський технічний ліцей № 173 Харківської міської ради Антоненко Владислав 10
    Бойко Нікіта 7
    Бугрим Іоанн 6
    Калина Ольга 10
    Коваль Максим 10
    Крупеня Олександр 9
    Макаренко Іван 6
    Шмельов Олег 11
    Бойко Анастасія 11


 

Холодногірський (Ленінський) район міста Харківська гімназія № 152 Харківської міської ради Ванюшкин Даниил 9
    Налимов Богдан 9


 

Шевченківський (Дзержинський) район міста Харківська гімназія № 116 Харківської міської ради Капустянський Данило 10
    Касперчук Олександр 9
  Харківська гімназія № 47 Харківської міської ради Бакланов Олексій 7
    Вініченко Денис 7
    Герасимов Роман 7
    Коваль Олексій 9
    Кузічкіна Поліна 9
    Лиманський Руслан 11
    Серветник Аліна 9
    Шелушин Максим 8
  Харківська загальноосвітня школа I-III ступенів № 105 Харківської міської ради Бойко Єгор 10
    Ковнір Нікіта 10
    Кошовий Максим 8
    Онищенко Михайло 8
    Симонович Данило 11
  Харківська загальноосвітня школа I-III ступенів № 135 Харківської міської ради імені Героя Радянського Союзу К.Ф.Ольшанського Стрельцов Олексій 9
  Харківська загальноосвітня школа I-III ступенів № 150 Харківської міської ради Боторов Євген 11
    Ізидінов Руслан 11
    Ходырев Александр 11
  Харківська спеціалізована школа I-III ступенів № 99 Харківської міської ради Коновалов Артур 11
    Пометун Валентин 11
    Чередниченко Михайло 11
  Харківський навчально-виховний комплекс № 45 "Академічна гімназія" Харківської міської ради Зацеркляний Iгорь 7
    Зейдан Адель 10
    Оноприенко Алик 9
    Перекрёстов Егор 8
    Сидоренко Дмитро 10
    Чернобай Дар'я 10
    Шевченко Михаил 11
 

Новости Центра "Кит"